Корзина
53 отзыва
ООО "Восток-Сервис"
+380444229530
+380444229531
+380444229532

ФОРВЕЛД – сучасне взуття для екстремальних умов!

ФОРВЕЛД – сучасне взуття для екстремальних умов!
ТОВ «Восток-Сервіс» представляє оновлену серію робочого взуття ФОРВЕЛД на підошві, виробленої за всесвітньо відомою технологією GRIP TECHNOLOGY від компанії GOODYEAR.

01.12.16

В сучасних умовах людського життя все більшої значущості набуває проблема убезпечення життєдіяльності особистості.

Робота в екстремальних умовах та надзвичайних ситуаціях передбачає підвищений фактор ризику, дефіцит інформації і часу на обміркування, необхідність прийняття адекватного рішення, високу відповідальність за виконання задачі, наявність неочікуваних перепон. Це все висуває підвищені вимоги до засобів індивідуального захисту, спеціального одягу та взуття.

ТОВ «Восток-Сервіс» представляє оновлену серію робочого взуття ФОРВЕЛД на підошві, виробленої за всесвітньо відомою технологією GRIP TECHNOLOGY від компанії GOODYEAR.

Робоче взуття ФОРВЕЛД давно і добре відоме на ринку. Серія робочих черевиків, напівчеревиків і чобіт була розроблена в тісній співпраці з підприємствами нафтогазового комплексу, металургійної та гірничодобувної галузей. Її призначення – повністю закрити потребу в робочому взутті представників всіх категорій працівників - від рядових робітників до інженерно-технічного персоналу.

 Популярність взуття забезпечило знайдене інженерами взуттєвого виробництва ТОВ «Восток-Сервіс» вдале поєднання споживчих і захисних властивостей: зручна колодка, достатня повнота, різноманітність моделей, відмінне зчеплення підошви зі слизькими поверхнями, стійкість до зношування і впливу високої температури, зварювальних іскор і окалини, а також нафти і нафтопродуктів, масла і агресивних речовин.

ФОРВЕЛД – нове комфортне взуття з сучасною технологією GRIP TECH

       
     
   
 
 

У 2016 році була модернізована підошва всіх моделей колекції взуття ФОРВЕЛД – нижній ходовий шар підошви тепер виробляється з нітрилу за технологією GRIP TECHNOLOGY. Така підошва працює аналогічно протектору шини, що котиться по воді: активно виштовхує масла і інші мастила через мікроскопічні канали ходового шару підошви. В результаті цього при контакті з замасленими предметами значна частина поверхні підошви залишається сухою і забезпечує майже таке ж міцне зчеплення, що і на незабрудненій поверхні.

Двошарова підошва моделей ФОРВЕЛД складається з верхнього шару із спіненого поліуретану, що забезпечує хорошу теплоізоляцію і амортизацію, і нижній шар з нітрилу, стійкого до впливу агресивних хімічних речовин, що володіє протиковзальними властивостями. Така підошва є також стійкою до екстремальних температур, витримує вплив від -40 до +300°С (до 60 секунд).

Носова частина усіх моделей взуття ФОРВЕЛД захищена композитним підноском, що витримує удар з енергією 200 Дж, що робить взуття легким та комфортним. Плюс такого підноска в тому, що він не притягує, так я к метал, холод у зимовий час та жару у літній час. Взуття також забезпечує додатковий захист від ударів ззаду і збоку за допомогою спеціальних додаткових накладок із термостійкої гуми.  

ФОРВЕЛД – завжди є вибір!

У колекцію взуття ФОРВЕЛД входять напівчеревики, черевики, високі черевики, чоботи, в тому числі утеплені моделі з регульованим халявою зі шкіри або із зносостійкого текстилю. Як утеплювач використовується натуральний (чоботи) або штучний (черевики) хутро або панчохи, що виймаються, що складаються з унікального пакета утеплювача (вовняне хутро + Тінсулейт В400 + металізована плівка + текстильний матеріал). Такий пакет утеплювача дозволяє працювати в цьому взутті довгий час на вулиці при морозі до -40⁰С.

Lorem ipsum dolor Lorem ipsum dolor Lorem ipsum dolor Lorem ipsum dolor

Важливий факт – серія взуття ФОРВЕЛД розроблена фахівцями з побажанням і заявками працівників підприємств, а значить виробляється для фахівців! Сподіваємося, що оновлений дизайн і поліпшені захисні і споживчі властивості будуть оцінені по достоїнству!

Працюйте безпечно і з комфортом!

  За інформацією ТОВ «Восток-Сервіс»
Предыдущие статьи
Меню
+380444229530
+380444229531
+380444229532
Украина Киев бульвар Академика Вернадского, 36
ООО "Восток-Сервис"
Менеджер по продажам
Карта